افزایش قدرت باروری در زنان و مردان به وسیله گیاهان دارویی ممکن است

 

افزایش قدرت باروری به وسیله گیاهان دارویی

اگه دچار مشکلات هورمونی و بی نظمی قاعدگی هستین می تونین به گیاهان دارویی اعتماد کنین. با ما همراه باشین تا با این گیاهان دارویی پرخاصیت آشنایتان کنیم.
بعضی از زوجایی که دچار مشکل باروری هستن قبل از به کار گیری داروهای شیمیایی یا عمل جراحی و چیزای دیگه ای به جز اینا،بهتر می دونن درمان با روشای طبیعی رو امتحان کنن.
حالا خوبیش اینه خدا گیاهانی دارویی خلق کرده که به رفع مشکلات ناباروری کمک می کنن. این گیاهان دارویی علاوه بر رفع مشکلات ناباروری ، به پیشرفت سطح سلامت بدن هم کمک می کنن. این درمانای طبیعی اثر مثبتی روی دستگاه تولیدمثل داشته و شانس زن و شوهرا رو واسه باروری زیاد می کنه.
اگه دچار مشکلات هورمونی و بی نظمی قاعدگی هستین می تونین به این گیاهان دارویی اعتماد کنین. با ما همراه باشین تا با این گیاهان دارویی  پرخاصیت آشنایتان کنیم.

 گیاه دارویی شبدر چمنی
شبدر چمنی باعث افزایش قدرت باروری در زنان می شه. شبدرچمنی، ویتامین، کلسیم و منیزیم زیادی به رحم میرسونه و به سلامت کلی بدن کمک زیادی می کنه. شبدر چمنی هم اینکه واسه تصفیه خون، آرامش سیستم عصبی و تنظیم هورمون ها خوبه و باعث افزایش قدرت باروری می شه.

 گیاه دارویی دانگ کوای
دانگ کوای یه گیاه چینیه که به درمان مشکلات ناباروری کمک زیادی می کنه. این گیاه واسه درمان مشکلات قاعدگی، خستگی، کم خونی جزئی و تنظیم فشارخون موثره. دانگ کوای هم اینکه باعث تنظیم اندازه استروژن شده و شانس باروری رو بالا می بره. باید بدونین که گیاه دانگ کوای ضدالتهاب، محرک گردش خون، محافظ کبد، تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، تقویت کننده رحم، درمان آندومتریوز و چیزای دیگه ای به جز اینا هستش. پیشنهاد می کنیم از دانگ کوای در نیمه اول عادت ماهیانه مصرف شه.

گیاه دارویی یام وحشی
یام یا همون سیب زمینی هندی وحشی تولید پروژسترون رو زیاد کرده و اینطوری شانس حاملگی رو بالا می بره. بهترین زمان واسه مصرف این گیاه دارویی بعد از تخمک گذاری هستش. به خاطر اینکه قبل از تخمک گذاری امکان داره مانع تخمک گذاری شه.

 گیاه دارویی کوه وش مشکی
کوه وش مشکی واسه درمان گرگرفتگی و دیگه علائم یائسگی موثره. کوه وش مشکی هم اینکه کمک زیادی به درمان کم حوصلگی، تغییرات اخلاق، گر گرفتگی و خشکی واژینال می کنه. سرخ پوستان آمریکا از این گیاه دارویی واسه آرامش درد زایمون استفاده می کردن. کوه وش مشکی خواص ضداسپاسمی داره و با افزایش خون در منطقه لگن، گرفتگی عضلات و کرامپای ناحیه رو نابود می کنه. کوه وش مشکی رحم رو واسه بارداری آماده می کنه. زمان مصرف کوه وش مشکی در نیمه اول عادت ماهیانه س.

  

افزایش قدرت باروری به وسیله گیاه دارویی شیرین بیان

 

گیاه دارویی شیرین بیان
گیاه دارویی شیرین بیان واسه تقویت سیستم ایمنی، کاهش التهاب، مراقبت از کبد و کاهش مشکلات مربوط به دوره یائسگی بسیار موثره. شیرین بیان هم اینکه به تنظیم قاعدگی در خانومایی که دچار بی نظمی هستن کمک می کنه. شیرین بیان واسه خانومایی که اندازه تستوسترون بالا و استروژن پایین دارن و در واقع دچار سندرم تخمدان پلی کیستیک هستن موثره. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که شیرین بیان نباید در دوره بارداری مصرف شه. از این گذشته مصرف شیرین بیان واسه آدمایی که سابقه سکته مغزی، فشارخون، مریضیای کلیوی، یبوست، دیابت، ادم، مریضیای قلبی و مشکلات جدی قاعدگی دارن پیشنهاد نمی شه.

 افزایش قدرت باروری با برگای تمشک قرمز
این گیاه جزو معروف ترین درمانیای طبیعی ناباروریه. برگای تمشک قرمز شامل اندازه زیادی کلسیمه که به تنظیم هورمونا کمک زیادی می کنه. مصرف همزمان اون با شبدر چمنی اثر بیشتری داره. برگای تمشک قرمز مشکل مشکلات تخمک گذاری رو کم می کنه. مشکلات تخمک گذاری بعد از چسبندگی لوله های رحم دومین دلیل ناباروری حساب می شه. واسه تقویت ماهیچه های رحم و لگن و هم اینکه کاهش دردهای زایمون چای جفت و جور شده از برگای تمشک قرمز بسیار موثره. علاوه بر این مصرف برگای تمشک قرمز باعث جلوگیری از سقط جنین و کاهش خونریزی زمان زایمون می شه. مصرف برگای تمشک قرمز در طول دوره عادت ماهیانه پیشنهاد می شه.

 گیاه دارویی ویتاگنوس یا گیاه پنج انگشت
گیاه پنج انگشت شامل خواصیه که مانع از مشکلات قاعدگی، رفع دردهای عادت ماهیانه، رفع مشکلات خونریزی، رفع مشکلات یائسگی و چیزای دیگه ای به جز اینا می شه. ویتاگنوس باعث رفع مشکل تخمدانا می شه و به تخمک گذاری کمک می کنه. البته باید بدونین که درمان با ویتاگنوس دراز مدت بوده و نیاز به صبر و حوصله داره.

افزایش قدرت باروری در مردان به وسیله گیاه دارویی جینسنگ

افزایش قدرت باروری در مردان با گیاه جنسنگ
جینسنگ با کم شدن قوای جنسی مردونه مقابله می کنه. یافته های بررسیای جور واجور نشون میده که این گیاه قادر به درمان ناتوانی جنسی در آقایون می شه. اینطوری که قدرت نعوظ مردها و لذت جنسی اونا رو زیاد کرده و اندازه تستوسترون مردونه و کمیت و کیفیت منی دانه رو بیشتر می کنه. پیشنهاد می شه که روزانه یه گرم ریشه خشک جینسنگ رو به غذاتون (مثل سوپ و چیزای دیگه ای به جز اینا) اضافه کرده و بخورین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که دوره درمانی با این گیاه ۳ ماهه.

 نکته ای در مورد مشکلات گیاهان دارویی
درسته که داروهای گیاهی عوارضی مانند داروهای شیمیایی ندارن اما نباید تصور کنین که مصرف اونا بدون ضرر هستش. در واقع باید به اندازه مصرف و مدت زمان مصرف اونا دقت کنین. واسه این کار حتماً با دکتر یا داروساز مشورت کنین. اگه مشغول مصرف داروی خاصی هستین حتماً نظر دکتر معالج خود رو جویا شید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *