راز: بدن شما فقط با دریافت مواد غذایی حیاتی می تونه به وظایف خود خوب بکنه و در خدمت شما و خواسته هاتون باشه. اشتباه نکنین، منظور من تنها خوردن نیس.

هیچ رژیم غذایی ای نمی تونه تموم مواد مغذی موردنیازتان رو به شما برسونه. اگه رژیم غذایی فقیر و کم ارزشی داشته باشین، مثلا اگه هر روز غذاهای چرب، شیرین، پرنمک و بدون مواد غذایی پرارزش چون سبزیجات می خورید، نمی تونین از جسمتون انتظار چندانی داشته باشین.

فعالیت جنسی سالم هم وابسته به داشتن جسم و روح سالمه. اینجا ۹ ماده غذایی رو تقدیم حضورتون می کنیم که علاوه بر اینکه مصرف اونا تضمین کننده سلامتی شماس، واسه داشتن یه فعالیت جنسی سالم هم به درد بخور هستش.

۱- کرفس:

شاید باورتون نشه اما این سبزی یکی از بهترین خوردنیا جهت تقویت قوای جنسی است. چون پر از آندروژنه. آندروژن هورمونیه که در بدن ترشح می شه و در فعالیت جنسی نقش داره. بهتره کرفس رو خام بخورین.

۲- موز:

موز شامل آنزیم بروملین (Bromelain) است. محققان فکر می کنن این آنزیم می تونه ناتوانی جنسی رو در مردان درمان کنه. علاوه بر این موز مقدار زیادی پتاسیم و شکلای جور واجور ویتامین B چون ریبوفلاوین در خود داره که به بالارفتن اندازه انرژی در بدن کمک می کنه.

۳- بادام:

بادام منبعی غنی از اسیدهای چرب لازمه. درواقع اسیدهای چرب لازم، ماده اصلی واسه ساخته شدن هورمونای مردونه ان. علاوه بر این بوی بادام، یه رایحه آرامش بخش است که می تونه در کاهش استرس اثر داشته باشه. بهتره بادام رو بونداده و بدون نمک و شکر بخورین.

۴- انبه، هلو و توت فرنگی:

منابعی غنی از ویتامین C هستن و به بالارفتن اندازه انرژی کمک می کنه.

۵- تخم مرغ:

پر از ویتامین B6 و B5ه. این دو نوع ویتامین به تعادل هورمونی در بدن کمک می کنن و با اثرات مضر استرس مقابله می کنن. در طب سنتی پیشنهاد شده واسه بالارفتن توانایی جنسی، تخم مرغ رو درست قبل از فعالیت جنسی بخورین.

۶- سیر:

هرچند به دلیل بوی ناخوشایند سیر، مجبورین پس از خوردن اون واسه مدتا برگ نعنا در دهن بجوید اما فواید سیر به زحمتش می ارزه. این ماده غذایی یکی از بهترین و مفیدترین مواد غذایی واسه بالابردن قوای جنسیه.

۷- جگر:

یه منبع فوق العاده از گلوتامین (یه جور سوخت سلولی) است که می تونه کارایی دستگاه ایمنی بدن رو بهتر کنه. اگه تنها مقدار کمی جگر به رژیم غذایی خود اضافه کنین، از انرژی بالایی بهره مندین.

۸- انجیر:

پر از اسیدهای آمینه است. در طب سنتی از این ماده به عنوان تقویت کننده قوای جنسی نام برده شده.

۹- شکلات:

شکلات شامل تئوبرومین (Theobromine)، یه جور آلکالوئیده که بسیار مثل کافئینه و اثری نشاط آور داره. علاوه بر این، فنیل اتیلامین (Phenylethylamin) داره که احتمال میره در آدم حس باحالی به وجود می آورد. شکلات مشکی و بدون افزودنی، مقدار زیادی آنتی اکسیدان در خود داره که علاوه بر اینکه واسه سلامتی کلی بدن خیلی خوبه، نیروی جنسی زیادی رو هم در آدما به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *